EMPLOYEE ZONE

Tworzenie CV, Listu Motywacyjnego

Dlaczego profesjonalne CV jest takie ważne? Odpowiedź jest bardzo prosta. Pierwsze wrażenie i pierwszy kontakt są najważniejsze. Z badań wynika, że ok. 11 sekund to czas, który powinien wystarczyć na przekonanie rekrutera do kontaktu z kandydatem. 1% wrażenia daje 99% efektu.

Jeżeli rekruter nie widzi Cię osobiście, a pierwszym kontaktem jest CV, zadbaj żeby była to twoja najlepsza wizytówka. Nawet najlepszy fachowiec powinien mieć opracowany życiorys. Szanse na zdobycie pracy wzrastają diametralnie. 

W odpowiedzi na liczne zapytania pracowników stworzyliśmy nową usługę tworzenia i korekty CV. Dzięki naszemu doświadczeniu związanego z rekrutacją wiemy na co zwracają uwagę pracodawcy i jak powinno wyglądać przyciągające wzrok CV.

Masz pytania? Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie wątpliwości. 

Korekta CV, LM, profilu LinkedIn

Większość pracowników ma stworzone CV, List Motywacyjny czy Profil na LinkedIn.

Jeśli wysyłasz mnóstwo CV+LM do pracodawców bez żadnego rezultatu to warto zastanowić się czy CV lub LM są dobrze zbudowane. Czasami potrzeba drobnej korekty, żeby móc otrzymywać oferty pracy, na których Ci zależy.

Masz wątpliwości czy Twoje dokumenty wymagają zmian? Prześlij nam je do bezpłatnej konsultacji.

Tworzenie profilu LinkedIn

Co to jest LinkedIn? 

LinkedIn to rewelacyjny portal, który jest bardzo pomocny w otrzymywaniu ofert pracy. Działa podobnie jak Facebook, z taką różnicą, że skupia się głównie na kontaktach biznesowych. Treści, które są publikowane na LinkedIn nie mają charakteru prywatnego, a służbowy. Na LinkedIn możemy nawiązywać kontakty z rekruterami lub właścicielami firm i śledzić oferty pracy, które oferują. Oczywiście można też nawiązywać kontakty z kolegami z branży – to też bardzo pomaga.

Co jest bardzo ważne, LinkedIn jest bardzo wysoko pozycjonowany w wyszukiwarce Google. Jeżeli rekruter wpisze Twoje nazwisko w Google to prawdopodobnie w pierwszej kolejności natknie się na Twój profil na LinkedIn.

Dobrze wypełniony profil na LinkedIn działa jak internetowe CV. Z badań wynika że ok. 94% rekruterów używa LinkedIn do wyszukiwania kandydatów – również nasza firma korzysta z tego narzędzia.

LinkedIn to najlepsza darmowa baza CV. Jeśli chcesz aby Twój życiorys również się w niej znajdował – napisz do nas! 

www.linkedin.com

Tłumaczenie CV, LM, profilu LinkedIn

Kandydaci, którzy poważnie myślą nad podjęciem pracy za granicą powinni posiadać dokumenty przygotowane w przynajmniej 2 wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Warto też mieć wersję językową odpowiednią dla danego kraju. Nawet jeżeli wymagana jest tylko wersja polska, warto zaopatrzeć się we wszystkie trzy. W przypadku kiedy pracodawca poprosi o wersję obcojęzyczną, nie trzeba będzie szukać na szybko osoby, która przetłumaczy dokumenty „na wczoraj” a przy tym można będzie uniknąć stresu.

Dlaczego tłumaczenie dokumentów zlecić właśnie nam?

  • W naszym biurze pracują osoby, które ukończyły studia filologiczne na kierunku tłumaczenia
  • Współpracujemy z tłumaczami, którzy na co dzień zajmują się przekładem
  • Współpracujemy z osobami, które na stałe mieszkają za granicą, między innymi w Norwegii i biegle posługują się językiem norweskim 
  • Znamy standardy tłumaczeń dokumentów związanych z rekrutacją 

Masz pytania? Zadzwoń i zapytaj o tłumaczenie Twoich dokumentów. Konsultacje i wycena jest darmowa.

Nauka j. angielskiego

Zapraszamy do nauki j. angielskiego od podstaw. Co każdy wtorek będziemy publikować najnowsze lekcje angielskiego, dzięki którym można łatwo przyswoić podstawowe słownictwo i wyrażenia.Pod każdym wideo będziemy udostępniać PDF do ściągnięcia z powtórką lekcji.

ODBIERZ PREZENT!

W podziękowaniu za odwiedzenie naszej strony oraz za zaufanie przygotowaliśmy prezent!Zostaw swój adres e-mail i otrzymaj e-mail z dostępem do darmowego e-booka z rozmówkami polsko-angielskimi.

TU BĘDZIE FORMULARZ   IMIĘ + MIEJSCE NA WPISANIE E-MAILA